Ödeme & Teslimat

Ödeme & Teslimat Bilgileri

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak Garanti Bankası  (TL) olarak aktarım yapabilirsiniz.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme goshopier sanal pos modülü ile gerçekleştirilmektedr. Online ödeme olarak banka havalesi veya EFT olarak ödeme alınmaktadır. Kapıda ödeme metodu şuan için geçerli değildir.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; OTO TNC üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak OTO TNC ’ye bildirmeniz gerekmektedir. info@ototnc.com mail adresimize bilgi bırakabilir, +90 536 035 18 52 no’lu irtibat numarasından veya +90 543 640 45 60 whatsapp numarasına bilgi verilebilir.

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünlerin ödemesi banka havale yada EFT yoluyla yapıldığı takdirde  ertesi gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3 iş günüdür. Banka Havalesi veya EFT işlemlerinizde bize geri bildirim yapmanız gerekmetedir. Site içerisinde belirtilen iletişim kanallarını kullanabilirsiniz.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içerisinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Siparişi verilen ürünler uygun kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 1-2 iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

OTO TNC iletişim alanlarından bizlere danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar banka kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Ödeme & Teslimat Bilgileri

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda . info@ototnc.com mail adresimize yada  +90 536 035 18 52 no’lu irtibat numarasından veya +90 543 640 45 60 whatsapp numarasına bilgi verilebilir.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketiniz ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.